Ottelut

Tulevat ottelut

Näytä menneet


Menneet ottelut

Tammikuu

Maanantai 29.1. 17:00 Imatra harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Haminan Palloilijat 2 - 0

Helmikuu

Lauantai 3.2. 16:00 Imatra harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Kouvolan Pallonlyöjät 2 - 0
Sunnuntai 4.2. 16:00 Imatra harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Siilinjärven Pesis 2 - 1
Lauantai 17.2. 15:30 Imatra harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Joensuun Maila 0 - 1
Sunnuntai 18.2. 18:30 Imatra harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Kiteen Pallo -90 1 - 0

Huhtikuu

Lauantai 14.4. 18:30 Aviasport Areena harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Haminan Palloilijat 1 - 0
Sunnuntai 22.4. 15:00 Fuengirola, ESP runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Vimpelin Veto 0 - 2
Maanantai 30.4. 16:00 Imatra harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Kiteen Pallo -90 1 - 0

Toukokuu

Torstai 3.5. 00:00 Hamina harjoitusottelut Haminan Palloilijat vs Imatran Pallo-Veikot 1 - 2
Lauantai 5.5. 16:00 Imatra harjoitusottelut Imatran Pallo-Veikot vs Kouvolan Pallonlyöjät 0 - 2
Lauantai 12.5. 15:00 Alajärvi runkosarja Alajärven Ankkurit vs Imatran Pallo-Veikot 1 - 2
Sunnuntai 13.5. 17:00 Koskenkorva runkosarja Koskenkorvan Urheilijat vs Imatran Pallo-Veikot 1 - 0
Perjantai 18.5. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Pattijoen Urheilijat 0 - 2
Tiistai 22.5. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Hyvinkään Tahko 0 - 2
Sunnuntai 27.5. 17:00 Hamina runkosarja Haminan Palloilijat vs Imatran Pallo-Veikot 1 - 2
Tiistai 29.5. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Kiteen Pallo -90 2 - 0
Torstai 31.5. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Sotkamon Jymy 0 - 2

Kesäkuu

Sunnuntai 3.6. 17:00 Seinäjoki runkosarja Seinäjoen JymyJussit vs Imatran Pallo-Veikot 2 - 0
Keskiviikko 6.6. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Kankaanpään Maila 2 - 1
Lauantai 9.6. 17:00 Joensuu runkosarja Joensuun Maila vs Imatran Pallo-Veikot 2 - 0
Tiistai 12.6. 18:00 Kouvola runkosarja Kouvolan Pallonlyöjät vs Imatran Pallo-Veikot 2 - 1
Lauantai 16.6. 16:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Seinäjoen JymyJussit 0 - 2
Tiistai 19.6. 18:00 Raahe runkosarja Pattijoen Urheilijat vs Imatran Pallo-Veikot 1 - 0
Tiistai 26.6. 18:00 Oulu runkosarja Oulun Lippo Pesis vs Imatran Pallo-Veikot 0 - 2
Torstai 28.6. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Oulun Lippo Pesis 2 - 0

Heinäkuu

Tiistai 3.7. 18:00 Kankaanpää runkosarja Kankaanpään Maila vs Imatran Pallo-Veikot 0 - 2
Torstai 5.7. 19:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Joensuun Maila 0 - 1
Sunnuntai 8.7. 16:00 Sotkamo runkosarja Sotkamon Jymy vs Imatran Pallo-Veikot 2 - 0
Torstai 12.7. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Haminan Palloilijat 0 - 2
Sunnuntai 15.7. 16:00 Vimpeli runkosarja Vimpelin Veto vs Imatran Pallo-Veikot 2 - 0
Keskiviikko 18.7. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Koskenkorvan Urheilijat 1 - 2
Perjantai 20.7. 18:00 Kitee runkosarja Kiteen Pallo -90 vs Imatran Pallo-Veikot 2 - 1
Tiistai 24.7. 18:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Alajärven Ankkurit 2 - 0
Torstai 26.7. 18:00 Hyvinkää runkosarja Hyvinkään Tahko vs Imatran Pallo-Veikot 0 - 2
Sunnuntai 29.7. 17:00 Imatra runkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Kouvolan Pallonlyöjät 0 - 2

Elokuu

Keskiviikko 1.8. 18:00 Kankaanpää jatkosarja Kankaanpään Maila vs Imatran Pallo-Veikot 1 - 2
Tiistai 7.8. 18:00 Imatra jatkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Haminan Palloilijat 2 - 0
Torstai 9.8. 18:00 Alajärvi jatkosarja Alajärven Ankkurit vs Imatran Pallo-Veikot 2 - 1
Sunnuntai 12.8. 17:00 Imatra jatkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Oulun Lippo Pesis 2 - 0
Tiistai 14.8. 17:30 Kitee jatkosarja Kiteen Pallo -90 vs Imatran Pallo-Veikot 1 - 2
Torstai 16.8. 17:30 Imatra jatkosarja Imatran Pallo-Veikot vs Hyvinkään Tahko 2 - 0